OSTATNIE WYDARZENIA

konwent 1.jpg

Konwent seniorów

Podczas Konwentu Przewodniczących Sejmików Województw został przedstawiony film w ramach projektu "Koronacja" autorstwa Beaty Bojdy zrealizowanego przez Fundacje Strefa Kobiet.

kongres 3.jpg

XII Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia - 25.03.2024

25.03.2024 r. ODBYŁ SIĘ XIII REGIONALNY KONGRES KOBIET PODBESKIDZIA POD HONOROWYM PATRONATEM POSŁANKI NA SEJM RP PANI MIROSŁAWY NYKIEL.

opolee.jpg

Wystawa w Opolu - 2.04.2024

2 kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie wystawy "Koronacja" autorstwa Beaty Bojdy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu współrealizowanej przez Fundację Strefa Kobiet.

tele 6.jpg

Wyjazd do Warszawy - 5.04.2024

Projekt "Koronacja" autorstwa Beaty Bojdy zrealizowanego z Fundacją Strefa Kobiet i Panią prezes fundacji Agnieszką Nowak w Dzień Dobry TVN. W ramach wyjazdu mieliśmy również przyjemność przeprowadzić rozmowę z Doktorem Tadeuszem Oleszczukiem oraz Kasią Zdanowicz z Polsatu.

link do podcastu - https://www.youtube.com/watch?v=jfwIUVUL9Is

ania 3.jpg

Koncert Ani Wyszkoni - 20.04.2024

Przepiękny koncert Anna Wyszkoni / Marek Jackowski 20.04.2024 w Cavatina Hall "Oprócz Błękitnego Nieba Tour"